یکی از بزرگترین چالشایی که سازندگان بازیای ویدیویی همیشه پیش روی خود می بینن، حفظ جذابیت ساخته شون تا ساعتا پس از تجربه ابتداییه. به خصوص واسه اپلیکیشنای اسمارت فونا که لا به لای اونا می تونین عناوین رکوردی زیادی رو پیدا کنین و طبیعتا پیشرفت دهنده باید با محتویات جور واجور، بازیکنا رو حالا نه واسه ماه ها بلکه روزا سرگرم کنه.

JUSDICE هم از همین دست بازیا هستش. عنوانی از ۱۱۱% که با ندیده گرفتن بخش الهام از عناوین تلفنای هوشمند [البته تا حدودی] و به واسطه سادگی ساختار اپلیکیشن اونا، این استودیوی معروف رو می تونیم انگار Ketchapp دوم بنامیم. واسه مطلب پیش رو عزممونو جزم کردیم به یکی از آخرین ساختهایی ۱۱۱% بپردازیم و با نگاه به گیم پلی اون، ببینیم پیشرفت دهنده چیجوری تونسته رنگ جذابیت به ساخته رکوردی اش بپاشد.

بذارین از همین اول یه مسئله مهم رو روشن کنیم. مثل بقیه بازیای رکوردی اسمارت فونا، مطمئنا بعضی از بازیکنا بعد از چندین ساعت از JUSDICE خسته می شن. اما باحال اینجاس با این وجود، بازم بازی ارزش تجربه رو داره. ولی واسه چه؟ قبل از جواب به این سوال بیایید اول نگاهی به گیم پلی JUSDICE بندازیم. همونجوری که شاید با حرکت اجسام روی خطوط و شلیک تاسا حدس می زنید با عنوانی Tower Defense رو به رو هستیم.

پس با در نظر گرفتن ذات رکوردی ساخته ۱۱۱%، باید تا جایی که می تونین روی خونهای خالی تاس گذاشته و با پیشرفت اونا دشمنان رو از بین ببرین. جدا از المانای جذاب خود سبک Tower Defense که اینجا هم به کمک اپلیکیشن JUSDICE اومده ان، به باور ما چگونگی پیشرفت تاسا از بزرگترین برگ برنده های ساخته استودیوی ۱۱۱% و یکی از جوابای سوال بالا هستش.

واسه ساختمانای جدید، کافیه روی آیکونی با دو تاس کلیک کنین تا بسته به شانس تون یکی از اونا به وجود بیاد.  از کلمه «شانس» استفاده کردیم، چون رنگا کارهاییای متفاوتی داشته و این که کدوم رو بگیرین به طور کامل اتفاقی میشه. بعد از ساخت چندین تاس متفاوت، نوبت به پیشرفت اونا می رسه؛ رنگای مشابه رو پیش هم بفرستید. نکته باحال اینجاس که شاید نتیجه پایانی این پیشرفت، همیشه با انتظارات شما برابر نباشه.

از سرعت پایین عناوین Tower Defense خسته شدین؟ با JUSDICE می تونین سرعت مبارزات رو زیاد کنین.

یعنی مثلا بعد از گذاشتن تاسای زرد روی هم، ترکیب اونا حتما تاس زرد قدرتمندی نشده و ممکنه تماشاگر تاسی با رنگ متفاوت باشین. حالا این المان چه تاثیراتی روی گیم پلی گذاشته؟ به واسطه این قضیه، همیشه نباید ساختمانا رو پیشرفت بدین و بعضی وقتا دو تاس ضعیف نسبت به یه تاس قوی وضعیت بهتری رو واسه شما به وجود می آورد. چون کارایی اونا مشابه نیس؛ مثلا یکی از تاسا سرعت حرکت دشمنان رو کم می کنه.

به کار گیری این المان موجب شده تا با تجربه چند دفعه JUSDICE، تقریبا طعم همون جذابیت اولیه رو بچشید. گفتیم این قسمت یکی از بخشای خوب JUSDICEه. دومین بخش مثبت ساخته ۱۱۱% رو می تونیم حجم پایینش بنامیم. اتفاقا قبلا هم عنوانی مشابه با حجم پایین به نام Infinite Tower Defence دیده بودیم ولی ساخته ۱۱۱% با محتویات جورواجور و ترکیب مکانیزما با محیطی باحال، بیشتر از اون بازیکنا رو سرگرم می کنه.

JUSDICE

  • JUSDICE
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ۱۱۱%
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۹٫۲ / ۸ مگابایت

دانلود

دسته‌ها: فناوری

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *