عمومی

ثبت شرکت و مزایای خوب و بدش

company ثبت شرکت و امتیازات خوب و بدش

در اوایل قرن چهاردهم شمسی نیاز به وجود یه منبع سازماندهی شده و قانونی نوشته شده و منظم جهت ایجاد نظم در فعالیتهای اقتصادی و تجاری در کشور احساس شد و به خاطر همین اولین قوانین مربوط به تجارت مورد بحث و بررسی و در آخرً مورد تصویب مسئولین و قانون گذاران قرار گرفت و در طول سالها و با کسب تجربه و باخبر شدن از نقاط ضعف و برطرف کردن اونا قانون کاملی با عنوان قانون تجارت بوجود آمده که فعالان در کار تجارت و کار و کاسبی رو راهنمایی کرده و اونا رو از چگونگی انجام قانونی امور مربوطه به خاطر تحقق نظام کامل تجاری باخبر می سازه.

اینطوری قوه قضائیه مبادرت به تشکیل سازمانی کرد که مسئولیت مستقیم اجرای قانون فوق رو برعهده داشته و آخرین وضعیت قوانین رو به اطلاع مشمولین میرسونه. اداره ثبت شرکتا تنها منبع صلاحیت دار در امور ثبتی مربوط به شرکتها و موسساته که تحت نظارت قوه قضائیه به فعالیت می پردازه و بنابر این آدمایی که قصد شراکت جهت انجام امور تجاری، بازرگانی ، خدماتی و دیگه زمینه ها رو دارن لازم  است تا طبق قوانین اعلام شده مبادرت به ثبت شرکت کنن.

شاید اولین سوالی که واسه هر فردی پیش بیاد ضرورت ثبت شرکت و اینکه چه امتیازات یا معایبی داره باشه. ضرورت و از اونجایی منشأ میگیره که اقدامات و فعالیتها در سطح جامعه باید در چهارچوب قوانین کشور انجام گیرد تا هرگونه تخلف قابل پیگیری و جلوگیری باشه بنابر این ثبت شرکت باعث ایجاد نظامی کامل و قابل نظارت می شه و این موجب سهولت در رسیدگی به امور اونا از تموم ابعاد می شه. یعنی مثلا هر فرد می دونه که واسه پیگیری خواسته های خود به چه مرجعی باید مراجعه کنه و یا اینکه اگر شخصی قصد انجام کاری رو داشته باشه و واسه انجام اون نیاز به مشاوره یا خدمات افراد دیگه داشته باشه با مراجعه به این سازمانها می تونه از اطلاعات جمع آوری شده استفاده کرده و شخص مورد نظر رو پیدا کنه که این موجب تسریع در انجام کلیه امور میشه.

البته به نظر میرسه اولین موضوعی که خود نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی داره و باید انجام اونو به افراد قابل اعتماد و متخصص سپرد همین ثبت شرکته. به خاطر همین موسسات یا شرکتهایی با موضوع سرویس دهی در مورد امور ثبت شرکت بوجود اومدن ، مانند که با به کار گیری کارشناسنان مجرب خود خواسته های خواهندگان این بخش رو برآورده می کنه.

با تکیه بر گزارشات زیاد در این مورد، ثبت شرکت ویونا خدمات ثبتی خود رو در تموم زمینه های ثبت شرکت ارائه می ده بنابر این اگر تمایل به ثبت شرکت خاصی داشته و یا احتیاج به دریافت مشاوره جهت انتخاب نوع شرکت داشته باشین می تونین با این موسسه تماس حاصل کنین.

ثبت شرکت از راه موسسه ثبتی ویونا در همه قالبای ثبتی از جمله ، ، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکتای جداسازی نشده سهامی غیر سهامی و انجام میشه.

ولی دلایل نشون میده ثبت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص در ایران دارای بیشترین آمار بوده و از شناخته شده ترین نوع شرکتها در کشورمونه.

آدمایی که قصد بهره مندی از امتیازات ثبت شرکت مانند به کار گیری تسهیلات در نظر گرفته شده بوسیله دولت و حمایتای مالیاتی که ارائه شده و شرکت در مناقصات و مزایدات جور واجور رو دارن می تونن با ارائه مدارک نیاز به کارشناسان ثبت شرکت ویونا ، از خدمات اون بهره مند شده و در کمترین زمان به مقصود خود برسن.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

چیجوری با انگیزه کار کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *