عمومی

تولید سیگار بدون ضرر در قم

تولید سیگار بدون ضرر در قم

مجری طرح سیگار الکترومکانیکی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم گفت: این سیگار با افزایش ترشحات مجاری تنفسی فوقانی سرفه های تحریکی رو درمان کرده و راه تنفسی و برونش ها رو باز می کنه و سکسکه رو از بین می برد…

مجری طرح سیگار الکترومکانیکی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم از تولید سیگار الکترومکانیکی بدون مضرات سیگارهای موجود خبر داد.

 

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه اختراعات و سومین جشنواره نتیجه های پژوهشی استان قم، علی حکمت اندیش با اشاره به ثبت اختراع سیگار الکترومکانیکی گفت: این سیگار در اردیبهشت ماه سال جاری به ثبت رسیده.

 

ایشون گفت: همکارانی از دانشگاه علوم پزشکی و شرکت دخانیات در این اختراع مشارکت و همراهی کردن.

 

مجری طرح سیگار الکترومکانیکی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم با اشاره به خوبی ها موجود در این سیگار گفت: این سیگار مواد مضر مجود در سیگارها رو نداره و در صورت استفاده ویتامین E به بدن فرد وارد می کنه.

 

حکمت اندیش گفت: نداشتن بوی ناخوشایند و دارا بودن سیستم تهویه مطبوع با بوی نعنا از دیگر ویژگیای این سیگار بوده که نرم کننده سینه بوده و ریه رو از طریق دود آزار نمی ده.

 

ایشون با بیان اینکه این سیگار از هارمالین، هارمین، و هارمالول برخورداره، اقرار داشت: به دلیل وجود این مواد از ارزش دارویی بالایی بهره مند بوده و واسه بیماریای سیاتیک و یرقان خوبه.

 

مجری طرح سیگار الکترومکانیکی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم گفت: این سیگار با افزایش ترشحات مجاری تنفسی فوقانی سرفه های تحریکی رو درمان کرده و راه تنفسی و برونشا رو باز می کنه و سکسکه رو نابود می کنه.

 

حکمت اندیش گفت: این سیگار علاوه بر نداشتن دود آلودکننده به ضد عفونی و میکروب کشی هوای محیط می پردازه.

 

ایشون تقویت کننده قلب، کم کننده استرس، رفع خستگیای جسمی و شل کننده عضلات سفت و بالا بردن قدرت تمرکز رو از دیگر امتیازات سیگار الکترومکانیکی گفت.

 

جمع آوری: آلامتو

به نقل از: فارس نیوز

 

علم و تلنولوژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *