عمومی

تولد دختری عجیب‌الخلقه در هند!+عکس

تصاویر گزارش ممکنه آزار دهنده باشه

تصاویر منتشر شده از تولد دختر ناقص الخلقه هندی در شبکه های مجازی دست به دست می چرخه. این نوزاد دختر با نصف سر و چشمای از حدقه بیرون زده متولد شده.

به گزارش فرادید، دختری در هند به دنیا اومده که نصف سرش کامل نشده و چشم هاش به طور کامل از حدقه بیرون زده. تصاویر این نوزاد در دنیای مجازی به سرعت در حال انتشاره.

ساویتا رانی، ۳۲ ساله و اهل منطقه آمروها در ایالت اوتار پرادش در شمال هنده که در روز سه شنبه گذشته زایمون طبیعی کرد، اما حاصل این زایمون تولد نوزادی عجیب بود.

خبر تولد این نوزاد بدون این دست اون دست کردن پس از زایمون در سراسر شهر محل تولدش پیچید و تصاویرش هم منتشر شد. حتی بعضی جلوی بیمارستان سای نرسینگ و به امید دیدار نوزاد از نزدیک تجمع کردن.

تولد دختری عجیب در هند!

نوزاد به طور کامل رشد نکرده بود و یه مدت پس از زایمون از دنیا رفت

نوزاد دو روز پس از زایمون به دلیل مشکل قلبی جون خود رو از دست داد. دکتر کوسوم لاتا، ۳۰ ساله و متخصص امراض زنونه ی بیمارستان سای نرسینگ میگه: «اینجور پیچیدگیایی به دلیل رفتارای تغذیه ای ناجور و بی نظم مادر در دوران بارداری اتفاق می افته. وظیفه ما پزشکان هم همینه که به زنان باردار بین بارداری، معاینه های عمومىِ منظم رو پیشنهاد کنیم. اگه آزمایشای پزشکی سر موقع خود انجام شه، دیگه تماشاگر تولد اینجور نوزادانی نخوایم بود.»

چشمای کودک اون قدر بزرگ بود که در همون اول تولد باز بودن، چون که سر کودک به طور کامل رشد نکرده بود. دکتر لاتا در ادامه صحبت هاش میگه: «رفتار این نوزاد پس از زایمون شباهتی با رفتار نوزادان دیگه نداشت. اون اصلا گریه نمی کرد و جنب و جوش هم نداشت. این خود یه معجزه بود که هم مادر و هم کودک هنگام زایمون زنده موندن.»

تولد دختری عجیب در هند!

تولد دختری عجیب در هند!

مادر این نوزاد قبلا سه نوزاد سالم رو به دنیا آورده بود، اما در دوران بارداری نوزاد چهارم مشکلات زیادی رو متحمل شده بود

دکتر لاتا هم اینکه میگه که مغز نوزاد کامل رشد نکرده بود و اون با کمک قلبش زنده مونده بود. مادر نوزاد الان از بیمارستان ترخیص شده.

خشن ترین و عجیب ترین رسومات بعضی از دینا + عکس

عجیب ترین مناظر طبیعی دنیا + عکس

فرادید مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *