صدور گواهینامه حرفه ای در صنایع سنتی مانند حسابداری ، IT ، تدریس و مدیریت مشهور است و حتی انتظار می رود. در این بخش ، مجوز شناخته شده است که به ایجاد و ارتقاء حرفه ای حرفه ای در کنار افزایش چشم اندازهای آنها و باز کردن آنها برای دستیابی به فرصتهای جدید کمک می کند.

فن آوری های دیجیتال به عنوان یک محرک بزرگ اقتصاد – که ۲۲٫۵٪ اقتصاد جهان را به خود اختصاص داده است – تأثیر زیادی در تجارت و جامعه دارد. در نتیجه ، سازمان ها – بزرگ و کوچک – در حال سرمایه گذاری در فناوری هایی هستند که آن را به حرکت در می آورند و استعدادی که می تواند از آن مهار کند ، استفاده می کنند.

سرمایه گذاری

اگرچه ممکن است کسری مهارت های دیجیتال کاملاً مشهور باشد ، اما برای بسیاری از مشاغل راهی برای روشنگری دیجیتال کار ساده ای نیست. بسیاری از سازمان ها وقتی شروع می شوند ، شکاف مهارت را نمی بینند. یا هنگام انجام این کار ، آنها از اقدامات لازم برای معرفی یک برنامه توسعه مهارت های دیجیتال مقیاس پذیر و مؤثر مطمئن نیستند.

دیجیتال

برای افراد مشاغل ، صدور گواهینامه به عنوان راهی برای سنجش دانش و مهارت های دیجیتال به منظور ایجاد استخدام مناسب ، اهمیت بیشتری پیدا می کند. برای کارمندان آینده و فعلی ، راهی برای پیگیری فن آوری ها و روندها به منظور آگاهی از اهمیت و دیجیتالی است. در زیر ، مزایای صدور گواهینامه را بررسی کرده و اهمیت صلاحیت های حرفه ای را برای موفقیت سازمانی و حفظ کارمندان بررسی می کنیم.

مجوز سازمانها

حدود ۸۰٪ از گردش مالی کارمندان به دلیل تصمیمات بد استخدام شده است – بازنگری در تجارت هاروارد

از آنجا که سازمان های جهانی به دنبال حرفه های دیجیتالی با مهارت های خاص هستند ، صدور گواهینامه روش مشخصی را برای اطمینان از کارکنان – فعلی و آینده – فراهم می کند تا دانش و استعداد لازم برای کمک به پیشرفت دگرگونی دیجیتال خود را داشته باشند.

با توجه به پیشرفت باورنکردنی دیجیتال و پیشرفت فعلی نیروی کار ، هیچ وقت زمان بهتری برای دستیابی به اعتبار حرفه ای وجود نداشته است. در اینجا راه هایی وجود دارد که صدور گواهینامه حرفه ای می تواند به سازمان کمک کند تا موفقیت طولانی مدت را تضمین کند:

بهبود کارآیی کارکنان : کارمندان دارای مجوز ، هدایت بیشتری دارند و عملکرد بهتری دارند. یک بررسی جدید که در مورد ارزش صدور گواهینامه فناوری اطلاعات تحقیق کرده است ، نشان داد که افرادی که دارای گواهینامه هستند در مقایسه با افراد فاقد گواهینامه ۹۰٪ کارآمدتر و ۶۰٪ کارآمدتر بودند.

بهبود در دسترس بودن و کاهش ریسک : کارمندان با مهارت مناسب می توانند مشکلات را شناسایی کرده و سهولت راه حل ها را ارائه دهند.

مشکلات

چابکی برتر تجاری : کارکنان دارای مجوزهای حرفه ای ، سازمان را چابک تر کرده و در جهت بهبود عملکرد مؤثر هستند. با تحول دیجیتالی اکنون برای بسیاری از شرکتها به جای یک الحاقی ، اولویت قرار دارد ، کارمندان که به سرعت پاسخ می دهند ، روندهای اصلی را پشت سر می گذارند و تغییر فناوری ها را پذیرفته است

بهبود بهره وری و کاهش هزینه : کارمندان دارای گواهینامه تمایل به ماندن در سازمانها طولانی تر ، کاهش هزینه های استخدام و به حداقل رساندن اختلال در تجارت دارند. با ۴۱٪ شرکتها که اجاره بد اجاره می توانند حداقل ۲۵،۰۰۰ دلار هزینه کنند در حالی که یک چهارم ادعا می شود این رقم بیشتر شبیه ۵۰،۰۰۰ دلار است ، صلاحیت می تواند مسیری طولانی را برای کاهش آن نوع ضررها طی کند.

دلار

صدور گواهینامه برای کارمندان – جریان و آینده

هنگامی که افراد مجوز حرفه ای را دنبال می کنند ، مهارت ها و توانایی هایی را که اغلب در طول زمان از طریق توسعه حرفه ای و تجربه کار انجام می شود ، تأیید می کنند. آموزش اختیاری است و برای افراد ناآزموده ، این تنها برای دستیابی به یک مجوز در سطح حرفه ای کافی نخواهد بود.

با این حال ، صدور گواهینامه حرفه ای فقط به نفع افرادی که مشاغل یا سازمانی فعالیت می کنند نیست – اعتباربخشی نیز مزایای بی ارزش ای را به یک کارمند ارائه می دهد:

تضمین کیفیت: صدور گواهینامه خارجی به این معنی است که فرد توسط یک نهاد صدور گواهینامه معتبر شناخته شده و معتبر شناخته می شود. بنابراین به پیشرفت پیشرفت شغلی و انتظارات حقوق و دستمزد کمک می کند. در حقیقت ، ۹۰٪ کارفرمایانی که توسط شرکت CompTIA مورد بررسی قرار گرفته اند ، موافق هستند که افراد دارای مجوز بیشتر از افراد بدون پروانه ارتقاء می یابند ، در حالی که ۸۹٪ احساس می کنند که در نقش های مشابه بهتر از کارمندان غیر مجاز عمل می کنند.

شناخت کارفرما : صدور گواهینامه خارجی یک کارفرما را قادر خواهد ساخت تا تشخیص دهد و درک کند که مهارت های یک کارمند بالقوه به یک استاندارد حرفه ای خاص پایبند است. این تضمین می کند که کارمندان برای شغل “درست” که از مهارت هایشان استفاده می کند ، استخدام می شوند ، اما همچنین سطح لذت بردن فرد را در آن نقش تضمین می کنند.

صلاحیت های قابل انتقال : داشتن گواهینامه ای که از صنعت به صنعت دیگر و همچنین از کشور به کشور دیگر به رسمیت شناخته شده است به یک کارگر فرصت می دهد تا نقش های خود را برای پیشرفت در حرفه خود جابجا کند.

اثبات توانایی ها :صلاحیت مشخصاً سطح بالایی از مهارت را نشان می دهد و به یک کارمند اعتماد فوری به توانایی های شما می دهد. همچنین در یک محیط رقابتی ، یک کارمند را با دیگری متمایز می کند.

اعتبارسنجی اخلاق یادگیری مداوم : صدور گواهینامه نشان از تحریک و انگیزه اعضای کارکنان برای یادگیری و به دست آوردن دانش جدید است که نه تنها به شخصه برای آنها سودمند خواهد بود بلکه پاداش های یک سازمان را نیز به دست می آورد.

بهبود یافته و دانش افزایش یافته : صدور گواهینامه نه تنها یک مدرک تحصیلی را فراهم می کند ، بلکه سطح دانش پیشرفته ای را نیز در یک منطقه تخصصی تضمین می کند – که در دنیای دیجیتالی پر سرعت امروزی بی ارزش است.

کسب گواهینامه

در آینده ۷۰٪ آمریکایی ها معتقدند داشتن یک مدرک یا گواهینامه حرفه ای برای به دست آوردن شغل مناسب اهمیت بیشتری خواهد داشت. برای کسانی که در دیجیتال کار می کنند و با دیجیتال کار می کنند ، با ادامه روند تکامل فناوری ها ، سیستم عامل ها ظهور می کنند و داده های بزرگ فقط بزرگتر و ناخوشایند تر می شوند.

افراد حرفه ای با نقش در سازمان های بزرگ و در حال رشد به دلیل مهارت های جدید و ارائه بینش های کلیدی به گواهینامه ها جذب می شوند. این مهارتهای جدید می تواند در صنایعی که نیاز به سطح یادگیری مداوم دارند و مستعد تغییر مداوم هستند ، بسیار ارزشمند باشد.

افرادی که به دنبال تغییر مسیر مشاغل خود هستند می توانند از گرفتن گواهینامه شناخته شده بهره مند شوند زیرا تغییر از یک رشته یا صنعت به رشته دیگر می تواند مشکل باشد ، به خصوص در مورد اثبات مهارت های حرفه ای. اعتباربخشی بهترین روش برای اعتبار سنجی مهارت های خود و مشروعیت بخشیدن به توانایی های خود در نظر یک کارفرمای بالقوه یا فعلی است.

اکثر بخش ها دارای جوایز خاص حرفه ای یا صلاحیت حرفه ای هستند. این نوع گواهینامه ها راهی برای نمایش دانش و شایستگی شخص در زمینه خود هستند. همچنین راهی برای اطمینان از پایبندی کارکنان با استانداردهای صنعت است.

حسابداری ، ساخت و ساز ، تدریس ، مهندسی و مهمان نوازی همه بخشهایی است که افراد می توانند مجوز حرفه ای کسب کنند – و با این کار مردم توانسته اند ضمن کمک به صنعت و پیشرفت خود ، پیشرفت چشم انداز شغلی خود را نیز پیش ببرند. و بازاریابی دیجیتال هیچ تفاوتی ندارد.

در پایان ، صدور گواهینامه حرفه ای مربوط به دریافت گواهینامه پس از اتمام دوره آموزشی نیست. با دقت بیشتری می توان آن را نوعی استاندارد سازی توصیف کرد ، زیرا شناخت دانش عملی و تخصصی را به رسمیت می شناسد.

با تبدیل شدن به صلاحیت های صنعت به گزینه های واقعی برای درجه ها ، شرکت ها متوجه می شوند که به افرادی نیاز دارند که صنعت را درک کنند. دنیای بازاریابی دیجیتال دائماً در حال حرکت است و منتظر تأخیر نیست. اساساً ، برای مشاغل و کارمندان آنها بهترین راه برای بستن شکاف مهارت ، کاهش گردش کارکنان ، بهبود کارایی و اطمینان از مهارت ها و دانش مربوطه همچنان از طریق یادگیری مداوم و صدور گواهینامه حرفه ای است.

آیا یک مدرس به دنبال ارائه گواهینامه دیجیتال هستید؟

با بیش از ۱۷۰۰۰ فارغ التحصیل در سراسر جهان ، مؤسسه بازاریابی دیجیتال ، حرفه ای های بیشتری را به یک استاندارد آموزش دیجیتالی واحد نسبت به سایر نهادهای صدور مجوز آموزش داده است. از طریق اعتبار خارجی از بهترین های موجود در صنعت ، گواهینامه ما استاندارد دیجیتال را تعیین می کند. بروشور ما را بارگیری کنید تا دریابید که آموزش دیجیتال ما چه تاثیری در موسسه و دانشجویان شما می تواند داشته باشد.

دانشجو

یان دادسون

مؤسس مؤسس @ بازاریابی دیجیتال