فناوری

معرفی گیشه؛ اپلیکیشن ایرانسل برای خرید الکترونیکی بلیت برنامه های فرهنگی

با وجود انتقاداتی که همیشه نسبت به کارکرد ایرانسل در خدمت رسانی به مشتریان وجود داشته، نمیشه کتمان کرد که اپراتور دوم گوشی موبایل کشور در پشتیبانی از فناوریای جدید و هم اینکه در بخش طراحی اپلیکیشنا، همیشه یه قدم از رقبای دیگش جلوتر بوده.

اگه یادتون باشه، قبلا در سایت ما به دو محصول نرم افزاری شاخص این اپراتور واسه تلفنای هوشمند یعنی "ایرانسل من" و "دانا" پرداختیم و با خدماتی که به کاربر ارائه می کنن، آشنا شدیم.

امروز می خوایم اپلیکیشن دیگری از ایرانسل که انحصارا واسه کاربران اندروید طراحی شده رو به شما معرفی کنیم؛ اپلیکیشن "گیشه" که ایرانسل اونو با هدف آسون کردن خرید الکترونیکی بلیت برنامه های فرهنگی مثل سینما، تئاتر، موسیقی و … در اختیار کاربران ایرونی قرار داده.

"گیشه" ابزاریست که با داشتن اون هر جا که باشین، می تونین بلیت تئاتر، سینما، کنسرتای موسیقی و برنامه های گردشگری رو با تعیین دقیق محل صندلی و پرداخت به صورت الکترونیکی رزرو کنین.

اپلیکیشن گیشه صاف و ساده و به دور از هر گونه پیچیدگیه. وقتی که واردش میشین، در منوی اصلی برنامه های برگزیده رو مشاهده می کنین، برنامه هایی که ایرانسل به طور خاصی اونا رو نسبت به بقیه برجسته سازی کرده. برنامه های سینما، موسیقی، گردشگری و گالریای هنری هم بخشای دیگری هستن که با سوایپ به راست به اونا دسترسی دارین.

گیشه به طور پیش فرض، جدیدترین برنامه های در حال اجرا رو به نمایش شما در می آورد. اما در صورت تمایل می تونین از آیتم جستجو واسه پیدا کردن برنامه های دلخواه تون هم کمک بگیرین. البته گیشه در دسته بندیای جور واجور مثل تئاتر و موسیقی، اخبار هر کدوم رو هم پوشش میده. پس کاربرد دیگه آیتم جستجو می تونه پیدا کردن یافته های مربوط به برنامه مورد توجه شما در بخش خبرها باشه.

اما فرض کنین که برنامه دلخواه تون در گیشه رو پیدا کردین و حالا قصد رزرو بلیت رو دارین. روند انجام این کار شاید پنج دقیقه هم به طول نینجامد. با اشاره روی هر برنامه فرهنگی (مثلا یه تئاتر)، صفحه ای باز می شه که در اون پوستر رسمی برنامه به همراه نشانی و تلفن محل برگزاری، اطلاعاتی در مورد عوامل سازنده و تصاویری از اجرای اونو مشاهده می کنین.

این صفحه قابل اشتراک گذاریست، و اگه بخواین در مورد قیمت بلیتا باخبر شید باید روی آیکن سبد خرید اشاره کنین. در این قسمت خیلی راحت می تونین از بین سانسای موجود، موردی که براتون مناسب تره رو برگزیده و بعد به سراغ بخش انتخاب صندلی برید.

مربعای آبی، نمایانگر صندلیایی هستن که هنوز رزرو نشده ان. روی هر یک که اشاره کنین، قیمت بلیت اون به همراه تخفیف (در صورت وجود) به شما ارائه می شه. مراحل بعدی هم طبیعتا پرداخت الکترونیکی و دریافت قبض واسه ارائه به مسئول سالن در مراجعه به محل برگزاری برنامه هستن.

برنامه های ارائه شده در گیشه از تنوع قابل قبولی بهره مند هستن، و پوشش خبری خوبی از رویدادهای فرهنگی رو در اون تماشاگر هستین. هر چند که اپلیکیشن های دیگری هم الان در همین بخش مشغول فعالیت هستن که شاید کارکرد بهتری از محصول ایرانسل رو در مورد خدمت رسانی به کاربر به نمایش می ذارن.

با این وجود اگه خواهان خرید اینترنتی بلیت رویدادهای فرهنگی هستین، گیشه ایرانسل می تونه گزینه ای ایده آل واسه رسیدن به مقصودتان باشه. این اپلیکیشن به رایگان واسه گجتای اندرویدی منتشر شده و می تونین همین حالا اونو از کافه بازار دریافت کنین.

گیشه

  • گیشه
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: ایرانسل
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵٫۳ مگابایت

دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *