عمومی

جان اسنو روح خود را به شیطان می‌فروشد

جون اسنو

ستاره سریال «بازی تاج و تخت» با نمایش «دکتر فاستوس» در وست ان لندن به صحنه میره.

به گزارش بی بی سی، کیت هرینگتون که بیشتر واسه بازی نقش جون اسنو در سریال «بازی تاج و تخت» شناخته می شه، نقش اصلی نمایش کریستوفر مارلو نمایشنامه نویس مشهور قرن شانزدهم میلادی انگلستان رو بازی می کنه.

این بازیگر با اشاره به فریبندگی موضوع، این نمایش رو مشکی و بامزه دونست. این نمایش از ماه آوریل در تئاتر دوک یورک به صحنه میره و کارگردانی اون رو جیمی لوید برعهده داره.

«دکتر فاستوس» داستان مردیه که روح خود رو در قبال دریافت پودری جادویی به شیطان می فروشد.

هرینگتون در این باره به بی بی سی گفت : «من اون رو شعبده بازی مثل دیوید کاپرفیلد یا دیوید بلین می بینم.» اون در ادامه اضافه کرد : «واسه آماده سازی یکی از دوستان قدیمی منو با فنون شعبده بازی آشنا می کنه. این نمایش شامل عناصر حیرت انگیزی هستش. پشت اون تا اندازه ای اثرات دیوید لینچ هست. چیزایی که تماشاگر رو به ذوق و شوق و خوشحالی می آورد.»

بازیگر «سایلنت هیل : مکاشفات» گفت که شاید در این نمایش نقش مفیستوفلس رو یه زن بازی می کنه، اما هنوز بازیگری واسه بازی در این نقش مشخص نشده.

هرینگتون که آخرین بار سال ۲۰۱۰ در نمایشنامه ای اثر لارا وید بازی کرده، پس از اینکه با بازی نقش جون اسنو در فصل پنجم «بازی تاج و تخت» به معروفیت رسید، همیشه دنبال فرصتی مناسب واسه حضور بر صحنه تئاتر در لندن بوده.

اون در جواب به سوالی درباره سرنوشت جون اسنو در «بازی تاج و تخت» تماشاگران رو تشویق کرد که جواب سوالات خود رو با تماشای سریال پیدا کنن. اون در این باره گفت : «هر چی که در فصل بعدی اتفاق می افتد بسیار هیجان انگیز هستش. اما متاسفم جون اسنو مرده س. به نظر من اینکه هواداران آینده سریال رو پیش بینی کنن خیلی خوبه، اما اونا نباید به هیچ چیزی امید داشته باشن چون «بازی تاج و تخت» استاد نابود کردن امیده.»

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

خبرآنلاین مطالب باحال روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *