عمومی

ثبت‌ نام برای تسهیلات خود اشتغالی

نزدیک به ۳۰ درصد طرح هایی که به صندوق برگشت داده می شه دارای شرایط دریافت تسهیلات هستن.

 

 

 

 

معاون اعتبارات و تسهیلات صندوق مهرامام رضا با اشاره به ثبت نام جدید صندوق از خواهندگان گفت: ۵۰۰ میلیارد تومن اعتبار خوداشتغالی به استان ها ابلاغ شده.مهدی حسین نژاد، با اشاره به اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومن اعتبار از محل منابع داخلی صندوق مهر امام رضا (ع) واسه طرح های خود اشتغالی گفت: این اعتبار به استان ها ابلاغ شده تا در سال جدید قدم های اشتغال زایی ورداشته شه.

: این اعتبار جدا از بودجه سال جدید صندوق از طرف دولته و به دلیل نبود تصویب بودجه هنوز اعتباری پرداخت نشده.

معاون اعتبارات و تسهیلات صندوق مهرامام رضا (ع) با بیان اینکه سقف تسهیلات ۱۰ میلیون تومن واسه خود اشتغالیه، گفت: هم اینکه سقف تسهیلات مشاغل خونگی ۳ میلیون تومن در نظر گرفته شده.

به گفته حسین نژاد، دوره تنفس برگردوندن تسهیلات سه ماهه که دارای کارمزد ۴ درصد و هم اینکه دوره برگردوندن تسهیلات مشاغل خونگی ۳۶ ماه، طرح های شهری ۴۸ ماه و طرح های دهاتی ۶۰ ماهه.

ایشون گفت: رسیدگی به نامه های استانی رهبری و دولت در اولویت پرداخت تسهیلات قرار دارن.

معاون اعتبارات و تسهیلات صندوق مهر امام رضا تاکید کرد: الان نزدیک به ۳۰۰ هزار درخواست در سامانه صامد هست که باید به اینا رسیدگی شه و اگر بودجه صندوق در سال جدید پرداخت شه طرح ها و ثبت نام های جدید انجام می شه.

به گفته حسین نژاد، رسیدگی به طرح هایی که الان وجود دارن مربوط به سال گذشته س و در سفرهای استانی جدید دولت هم به تعداد درخواست ها اضافه می شه.

 

ایشون بیان کرد: نزدیک به ۳۰ درصد طرح هایی که به صندوق برگشت داده می شه دارای شرایط دریافت تسهیلات هستن.

 

منبع:farsnews.com

تسهیلات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *