در حالی که حدودا شش روزی می شه که نسخه دی.ایشون.دی «گشت ارشاد» در شبکه نمایش خونگی پخش شده دبیر ستاد پشتیبانی و مراقبت از اجناس فرهنگی و هنری وزارت ارشاد خبر داده که به دلیل تخلف انجام شده در پخش این فیلم که شامل نماهای سانسورشده هم بوده تا آخر فردا کلیه نسخه های «گشت ارشاد» از مراکز پخش در شهر تهران جمع بیاری می شه.

 

در حالی که حدودا شش روزی می شه که نسخه دی.ایشون.دی «گشت ارشاد» در شبکه نمایش خونگی پخش شده سعید جابری انصاری دبیر ستاد پشتیبانی و مراقبت از اجناس فرهنگی و هنری وزارت ارشاد به «ایسنا» خبر داده که به دلیل تخلف انجام شده در پخش این فیلم که شامل نماهای سانسورشده هم بوده تا آخر فردا، ۱۹ شهریورماه کلیه پوسترها و جنسای فیلم «گشت ارشاد» از مراکز پخش در شهر تهران جمع بیاری می شه.

انصاری هم اینکه اضافه کرده که همه نسخه های عرضه شده «گشت ارشاد» در شهرستان ها هم در اسرع وقت جمع بیاری می شه. این اتفاق در حالی میفته که از همون دوشنبه هفته قبل که زمان پخش این فیلم در شبکه خونگی بود  خیلی از سایتهای اینترنتی فایلهای تصویری این فیلم رو واسه دانلود بارگذاری کردن ضمن اینکه نسخه های کپی غیرقانونی این فیلم هم با قیمتی یه سوم قیمت نسخه مجاز بوسیله دستفروش های سطح شهر به فروش می رسن.
باحال و البته تکون دهنده تر اتفاقیه که بوسیله یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبون اتفاق افتاده؛ این شبکه «گشت ارشاد» رو زودتر از حد تصور روی آنتن برده.

شبکه ایران

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *