عمومی

توصیه‌هایی در مورد عشق برای دختران

عشق

هفت نکته درمورد عشق و زندگی که کاش دخترانم زودتر از وقتی که من یاد گرفتم، اونا رو یاد می گرفتن

واسه دخترهای زیبایم،

من قول می دهم که بی قیدوشرط دوست تون داشته باشم. لطفا بدونین که مهم نیس چیکار می کنین، کی هستین، یا به چی باور دارین، من شما رو به خاطر خودتون دوست دارم؛ نه به خاطر کسی که فکر می کنم باید بشوید.

شما هیچوقت مجبور نیستین واسه عشق، توجه و یا رضایت من بجنگین چون واسه من مهمه که از قلب تون پیروی کنین و کاری رو انجام بدین که احساس می کنین درسته. من اینجا هستم تا عاشق شما باشم، از شما پشتیبانی کنم و بدون قضاوت، راهنمایی تون کنم.

اگه بتونم همه چیز رو با شما در میان بذارم، بذارین این درس ها رو درمورد عشق و زندگی به شما بیاموزم.

  1. هرچیزی که درون شماس، خود شماس.

لطفا از ترس این که بقیه ممکنه چه فکری درمورد شما بکنن یا چه بگن، خودتون رو تغییر ندین یا مخفی نکنین. هدف زندگی این نیس. زندگی یعنی این که به خودتون اجازه زندگی کردن و عاشقی کردن بدین و تموم اون چه که می تونید باشین، باشین. معنی زندگی چیزی نیس که بقیه درباره شما فکر می کنن.

  1. عشق، دوستی، و روابط فقط تا اندازه ای خوبند که با درون شما جور باشن.

آدمایی که ارزش عشق و دوستی شما رو دارن، شما رو با وجهه درخشانی که دارین، می بیننن. باقی افراد چون جایی در زندگی شما ندارن، رانده می شن. ما هیچوقت واسه این به دنیا نیامده ایم که خودمون رو اجباراً جور کنیم. هر چقدر بیشتر تلاش کنین خودتون رو بذارین، بیشتر با خودتون و بقیه بیگانه میشین. عزیزانم، ما متولد شدیم تا متفاوت باشیم. وقتی که شما به خودتون آزادی بیان وجودخودتان رو همون جوری که هستین بدین، بسیار احساس عشق و لذت می کنین.

  1. قدرتمندترین کلمات این ها هستن: ” من … هستم ” .

هرچیزی که در این جای خالی قرار بگیره می تونه موفق تون کنه یا شکست تون بده. تموم داستان هایی رو که این جمله رو محاصره می کنن، دور بندازید چون اهمیتی ندارن. درحقیقت، ممکنه شما رو عقب بیاندازند. واسه این که زندگی خوشحال و عشق بی قیدوشرط داشته باشین، باید اول درون خالص و محض تون رو شناخته و باور داشته باشین که مهم و کافیه. پیدا کردن عشق تو یه رابطه، یکی از سخت ترین کارهاییه که انجام می بدید، اما با ارزش ترین چیز زندگی تون هم هستش. عشق مانند یه گله، باید تغذیه اش کنین و پرورشش بدید تا رشد کنه.

  1. موفقیت و آزادی واسه هر کسی فرق داره.

به شما تاکید می کنم با خوب خواهی و عطوفت زندگی کنین. ما در این دنیا هستیم تا خدمت کنیم و فرقی ایجاد کنیم. جای پای خودتون رو پیدا کنین و راهی رو که به شما احساس خوب می دهد علامت گذاری کنین.

  1. معنی درست و غلط، یه تصوره.

شما می تونید هیچ کار اشتباهی مرتکب نشید. هرچیزی که الان درست یا غلطه، مربوط به این لحظه س. و دقیقا به خاطر و هدف شما برمیگرده. درست و غلط کامل یه ورداشته. زندگی تجربیاتی رو در اختیار ما می گذارد که در زندگی ما به ما کمک می کنه و به ما فرصتی واسه تمرین هرچیزی رو که در طول راه یاد می گیریم می دهد.

  1. از راه لذت ببرین، مقصدی وجود نداره.

من زمان زیادی رو صرف جستجوی شادی و هر احساسی از رضایت کردم، اما فهمیدم ما همیشه درحال تکاملیم و همین چیز خوبیست. آدم ها زیادتر از اندازه روی تموم کردن متمرکز شده ان و لحظه حال رو فراموش کرده ان. چیزی که واقعا مهم و باارزشه، امروز است، دیروز رفته، و فردا هنوز نیامده. اما هرچیزی که می تونید باشین مربوط به امروز است. هیچوقت از رشد کردن، عاشقی کردن، یادگرفتن، و تلاش واسه بهترین بودن ، دست نکشید.

  1. بدون ترس زندگی کنین و هیچوقت خودتون رو “مدیریت” نکنین؛ فقط خودتون باشین.

هر روز واسه آرامش تون وقت بذارین. این درست به اندازه دوش گرفتن و پاکیزگی مهمه. شما نیاز دارین آرامش پیدا کنین تا بتونین چیزایی رو که لایق شما نیستن از خود دور کنین.

اگه می تونستم، به خودِ جوون ترم همین ها رو یاد می دادم.

به روشنی بدرخشید.

خواص عشق واسه بدن

۱۰حقیقت علمی در مورد عشق

عشق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *