استفاده از تجهیزات نظافت صنعتی میتواند سرعت و کیفیت نظافت محیط و تجهیزات را به میزان زیادی افزایش دهد. با بکار گیری تجهیزات مناسب برای انجام فرایند نظافت میتوانید در بسیاری از عملیات های نظافتی نتیجه مطلوب تری کسب نمایید. واترجت و جاروبرقی صنعتی از جمله تجهیزات نظافتی هستند که در موارد گوناگون نظافت کارآیی داشته و حتی میتوانند در امور و فعالیت های گوناگون غیر نظافتی نیز مورد استفاده قرار گیرند.

 

کاربرد تجهیزات نظافت مکانیزه در صنایع

به کارگیری هم زمان دو دستگاه نظافتی میتواند کیفیت و نتیجه مطلوب تری برجای گذارد. دستگاه های نظافت مکانیزه میتوانند به صورت مکمل یکدیگر عمل نموده، سرعت نظافت را افزایش و از هدر رفت نیروی انسانی لازم برای انجام فرایند نظافت جلوگیری به عمل آورند. به کار گیری تجهیزات نظافت برای حذف آلاینده ها از محیط کاری و صنعتی ارتقا کیفیت بهداشت و سلامت را به همراه داشته و میتواند در راستای حفظ امنیت افراد حاضر در محیط مفید واقع شوند. جاروبرقی های صنعتی با داشتن استاندارد های تولید و قابلیت حذف آلاینده های سمی و خطرناک از محیط، در ارتقا سطح بهداشت تاثیر به سزایی خواهد داشت. بکار گیری واترجت برقی یا شوینده فشار قوی برای شستشوی تجهیزات و ماشین آلات میتواند در حفظ کیفیت، کارایی و ایمنی کارکرد با این دستگاه های نظافتی موثر واقع گردد.

 

جاروبرقی های صنعتی

دستگاه جاروبرقی صنعتی یا مکنده های صنعتی با تنوع در طراحی و تولید میتوانند به شکل موثری در انجام فعالیت های صنعتی مورد استفاده قرار گیرند. این دستگاه مکانیزه نظافت، با بهره گرفتن از تکنولوژی های نوین توانسته خود را در دسته پرکاربرد ترین تجهیزات صنعتی جای دهد. فرآنید های گوناگون و متنوعی چون، جمع آوری ضایعات، انتقال مواد و یا جداسازی برخی از کاربرد های این دستگاه مکانیزه نظافت صنعتی هستند. آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه، انواع آن و مزایای بکار گیری جاروبرقی صنعتی میتواند شما را در راستای انتخاب و خرید دستگاه مناسب یاری نماید.

واترجت برقی

شوینده فشار قوی یا واترجت برقی ، یک دستگاه نظافتی وابسته به آب است. این دستگاه برای نظافت و شستشوی سطوح متنوع هموار و ناهموار مورد استفاده قرار میگیرد. میتوان از این دستگاه در انجام فرایند های شستشوی سطوح، جرم زدایی و یا تخریب و لایه برداری مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه با ایجاد فشار آب مختلف میتواند در موارد گوناگون مورد استفاده قرار گیرد. کاربرد و مزایای مختلف دستگاه واترجت برقی باعث شده این دستگاه به یک دستگاه کارآمد و مناسب برای استفاده در صنایع گوناگون مبدل گردد.

 

اسکرابر به دستگاهی گفته می شود که برای شستشوی سطح زمین به صورت مکانیزه استفاده می شود. کفشوی صنعتی ایرانی نمونه ای بسیار عالی از این دستگاه ها می باشد. کفشوی صنعتی ایرانی هم به صورت دستی و هم به صورت سرنشین دار وجود دارد. اسکرابر دستی برای شستشوی محیط های کوچک و متوسط و یا محیط هایی با موانع محیطی یا دارای راهرو مورد استفاده قرار می گیرد. کفشوی صنعتی ایرانی سرنشین دار برای محیط های وسیع، سالن ها و سوله استفاده می شود و با سرعت بسیار بالایی شستشوی سطح زمین را انجام داده و خشک می کند.ل

دسته‌ها: علمی-آموزشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *